O firmie

Maszyny  - Schody Chudziński

Szanowni Państwo,

Jesteśmy nowoczesną i stale rozwijającą się firmą. Od 1994 roku konsekwentnie realizujemy główny cel naszej działalności, którym jest zbudowanie silnej marki kojarzonej z najwyższą jakością w zakresie usług stolarskich.

Nasza firma specjalizuje się w kompleksowym wykonawstwie schodów, począwszy od doradztwa w planowaniu oraz projektowania poprzez wykonanie i montaż. Ponadto, oferujemy możliwość zakupu schodów do samodzielnego montażu. Wieloletnie doświadczenie w branży oraz posiadana wiedza pozwalają nam na usatysfakcjonowanie najbardziej wymagających klientów również tych, którzy myślą o rachunku ekonomicznym.

Nasza oferta skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych oraz do firm. Współpracujemy z przedsiębiorstwami z branży budowlanej na rynku niemieckim. Jesteśmy liderem w projektach indywidualnych oraz systemowych.

Oferujemy Państwu schody policzkowe, na beton oraz dywanowe. Do produkcji używamy drewno dębowe, jesionowe oraz gatunki egzotyczne.

Nasze produkty wzbogacamy na Państwa życzenie o szkło, stal nierdzewną, kamień oraz kowalstwo artystyczne.

Proponujemy Państwu szeroką gamę kolorystyczną w tym bejcowanie oraz wykończenie powierzchni użytkowych lakierami lub olejami najwyższej klasy.

Na nasze produkty udzielamy 2 letniej gwarancji oraz zapewniamy stały serwis, zarówno w Polsce jak i w Niemczech.

Nasze schody są efektem pracy zarówno naszych pracowników jak i klientów, których życzenia, pomysły i uwagi wdrażamy w realizowane inwestycje.

Od początku istnienia firma SCHODY – CHUDZIŃSKI rozwija się dynamicznie. Dbając o najwyższą jakość naszych usług zatrudniamy tylko wysoko wykwalifikowanych pracowników, którzy stale podnoszą swoje kwalifikacje.

Posiadamy nowoczesną stolarnię, lakiernię oraz suszarnię. Pracujemy m. in. na maszynach sterowanych numerycznie przy użyciu programu Compass, co pozwala nam na świadczenie usług na najwyższym poziomie oraz w dogodnych terminach.

W zakresie usług ślusarskich oraz kowalskich współpracujemy ze stałymi, sprawdzonymi dostawcami. Współpraca z lokalnymi zakładami, dla których jesteśmy głównym zleceniodawcą, jest dla nas gwarancja szybkiej i terminowej realizacji zamówień, a także bezpośredniego wpływu na jakość wykonanych prac.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą

Obecnie nasz rynek zbytu to głównie trzy województwa: podlaskie (Schody Białystok), mazowieckie (Schody Warszawa) oraz warmińsko-mazurskie (Schody Olsztyn)

Oferujemy Państwu schody policzkowe, grzebieniowe, na beton, dywanowe, wspornikowe oraz na konstrukcji metalowej. Do produkcji używamy drewno dębowe, jesionowe, bukowe oraz gatunki egzotyczne.