Praca

W związku z rozwojem firmy, poszukujemy pracownika na stanowisko

Pracownik biurowy

Zakres obowiązków:

  • prace biurowe: przygotowywanie raportów, prezentacji, materiałów wykorzystywanych w komunikacji wewnętrznej
  • planowanie montaży schodów oraz napraw serwisowych – ustalanie terminów, nadzór nad dokumentacją, kontrola wysyłek/dostaw materiałów
  • utrzymywanie relacji z klientami zewnętrznymi – obsługa klientów i udzielanie informacji o usługach firmy (telefoniczna, mailowa, bezpośrednia)
  • realizacja bieżących zadań zleconych przez przełożonych

WYMAGANIA

  • wykształcenie minimum średnie lub wyższe,
  • biegła znajomość obsługi komputera oraz pakietu Microsoft Office,
  • umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów technicznych, zdolność szybkiego uczenia się,
  • samodzielność w podejmowaniu decyzji, skrupulatność i systematyczność,
  • bardzo dobra organizacja pracy i umiejętność pracy pod presją czasu,
  • znajomość języka niemieckiego na poziomie min. B2,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem,

Osoby spełniające powyższe wymagania prosimy o przesłanie CV wraz z LM na adres: piotrchudzinskii@gmail.com

Stolarz, Lakiernik, Operator CNC

ZADANIA

  • sprawna i wydajna obsługa maszyn/narzędzi stolarskich /lakierniczych,
  • realizacja planów produkcyjnych,
  • przestrzeganie i kontrola wewnętrznych standardów

WYMAGANIA

  • dokładność
  • zaangażowanie
  • umiejętność organizacji pracy
  • mile widziane doświadczenie na wskazanym stanowisku

OFERUJEMY

  • stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej firmie
  • wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt mailowy: piotrchudzinskii@gmail.com